Přijďte si vyzkoušet Tai-či. Již tuto neděli!

Přijďte si na půldruhé hodiny zdarma a nezávazně vyzkoušet, zda byste zvládli Tai-či, a zda by Vás to bavilo. V případě vašeho dalšího zájmu, a pokud se najdou i další zájemci, můžeme společně pokračovat ve zvládnutí tradiční Yang Lu Chan (ala  Erle/Eli Montaigue) sestavy 208 forem.

Setkání se uskuteční v neděli 22.9. od 14:00 hodin, 30 metrů od východu ze stanice metra Radlická, východ směrem ČSOB. Cvičit se bude v parčíku 150 metrů severním směrem od místa setkání. Poznáte mě podle modrobílého šátku s kšiltem, brýle na nose, výška 170, věk něco mezi padesátkou a stovkou. Akce je otevřena všem zájemcům od 25 let (samozřejmě, že mohou přijít i mladší, ale nebudu je to učit). Přijďte včas, nečekám.

Program akce: během prvních devadesáti minut vysvětlím, předvedu a zkusím Vás naučit několik málo forem z úvodní části. Pak pro přeživší zájemce půlhodinová diskuse.

Dělám různé aktivity. Nějakých patnáct let cvičím Tai-či (s občasnými přestávkami na léčení zranění z jiných sportů) a zatím jsem se nesetkal s krásnější, delší a psychicky náročnější sestavou, než je tato. Po několika letech seznamování se s ní mám silný dojem, že i jiní lidé by z ní mohli značně benefitovat a jejím prostřednictvím přispět ke zlepšení kvality života. A já se lépe učím, když učím druhé. Takže dáme to dohromady?

Martin Hájek

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se