Vedeme BB - dva měsíce od zahájení provozu

Před dvěma měsíci jsme na Vedeme.cz uvedli do provozu novou část - Vedeme Bulletin Board. Jeho nosnou částí má být část „Organizace pro lepší leadership”. Tam má kdokoliv možnost snadno a zdarma zveřejnit organizaci, nebo jednotlivce, kteří něco dělají pro lepší leadership a případně i uvést svoji osobní zkušenost s poskytovanými službami.

Domníval jsem se, a stále se domnívám, že uvedené může být pro všechny lidi se zájmem o rozvoj vůdčí osobnosti a vedení lidí užitečné. Pro dodavatele, odběratele i dosud hledající.

Jaké jsou výsledky dosažené za ony dva měsíce?

{jcomments on}

Za ony dva měsíce zaznamenaly stránky Vedeme.cz prokazatelně 9.817 návštěv, drtivou většinou (8.259) z České republiky. Z toho 1 (slovy jeden) návštěvník publikoval na Vedeme BB svoji nabídku.

Přiznávám, že tohle je pro mě překvapivý výsledek.

Nerozumím tomu, opravdu tomu nerozumím, proč z oněch téměř deseti tisíc lidí zde publikoval jenom jeden čtenář.

A tak se Vás ptám a snažně prosím o odpověď:

Co je důvodem toho, proč Vy, konkrétně Vy, který(á) evidentně na Vedeme.cz něco čtete (a tudíž máte o danou oblast zájem), nenabídnete ostatním své služby, nebo proč se s ostatními čtenáři nepodělíte o své zkušenosti s nějakou organizací (jednotlivcem) a jejími službami?

Nebo jinak: Co by se muselo stát, abyste tak učinil(a)?

Za vaše odpovědi formou komentářů k tomuto článku, a to i anonymních, předem děkuji.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se