BIZ - D. Freemantle - 2004

David Freemantle, expert světového jména na motivaci a služby zákazníkům a autor čtrnácti světových bestsellerů, pokračuje v duchu svých nejlepších tradic. Překládá knihu, jejíž podtitulek 50 maličkostí, které mají velký vliv na motivaci a vedení týmu, hovoří za vše.

Kniha je uspořádána stejně jako známá autorova publikace Superšéf: krátká, úderná a praktická rada následovaná dvoustránkovým rozborem její praktické implementace. Zároveň autor vysvětluje i důsledky jejího dodržování, nebo nedodržování.

Bylo by krásné mít příležitost pracovat s takovým týmovým vedoucím, který uvedené zásady dodržuje! Zkuste to. Není to těžké! Osobně jsem si některé rady z knihy Superšéf, z nichž některé se v BIZ opakují, zařadil do své manažerské praxe a opravdu skvěle fungují.

Knihu BIZ Davida Freemantla velmi vřele doporučuji všem manažerům v organizacích, kteří chtějí zlepšit své řízení a vedení lidí. Rychle a zaručeně.

Hodnota obsahu
Srozumitelnost textu
Odborná náročnost

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se