Novoroční předsevzetí

Internetové vydání American Chronicle publikovalo začátkem prosince 2007 příspěvek, který se týkal novoročních předsevzetí.

Autor článku, Roger Ellerton PhD, CMC, v úvodu napsal:

Následující principy Vám v novém roce pomohou dosáhnout vaše novoroční předsevzetí. A ještě mnohem více. Pozorně si je přečtěte. Zkoumejte je, protože při jejich prvním čtením jim nemusíte zcela rozumět, nebo s nimi nemusíte souhlasit. Začátkem roku si vyberte jeden z principů a uplatňujte jej po celý týden. Všímejte si, jak se věci ve vašem životě zlepšují a jak se blížíte k naplnění svých tužeb. Další týden se koncentrujte na jiný z uvedených principů a tak dál, a to až až do doby, dokud s nimi všemi nebudete žít.

Zkuste si to také!

Principy, o kterých Roger Ellerton V American Chronicle píše, jsme na těchto stránkách publikovali již před nějakým časem, a to pod názvem Užitečné premisy pro vedení lidí. Nemám, co bych dodal.

Snad jenom jedno: ač vypadají triviálně, žít v souladu s nimi triviální není. Kdyby to bylo jednoduché, každý by si je snadno osvojil. Příroda, jak známo, nedává hodnotné věci jen tak za nic. Štěstí, láska a radost mezi hodnotné věci rozhodně patří.

A pokud máte strach se do nich pustit teď hned, nevadí. Tak možná (zase) někdy jindy...


Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se