Vzdělávání pro Leadership

Struktura Školy leadershipu

Dovolujeme si Vás upozornit, že jsme pro Vás připravili dvě vzdělávací akce: „Vedení jednotlivců" a „Praktické modely, nástroje a techniky NLP". Obě dvě akce patří do Školy leadershipu Vedeme.cz a na obě dvě akce je možné se přihlásit prostřednictvím naší nově otevřené webové služby Veřejné kurzy a další akce.

Novinkou posledních několika dnů jsou „Praktické modely, nástroje a techniky NLP". Jedná se o velmi praktický trénink dodávající účastníkům sadu modelů, nástrojů a technik, které lze s úspěchem použít i v oblasti leadershipu.

Pro efektivní a hodnotné výsledky přinášející manažerské vedení však samy o sobě nestačí. Na rok 2010 připravujeme navazující kury „Základy vedení", který dodá další potřebné „věci".

Oba kurzy, tedy „Praktické modely" a „Základy vedení" jsou ekvivalentní absolvování prvního ročníku Školy leadershipu - „Vedení jednotlivců".

Je zavedeným špatným zvykem, že vedením pracovních skupin, nebo týmů, jsou pověřováni lidé, aniž prokázali, že jsou schopni vést jednotlivce, a to včetně sebe sama. U primitivních kmenů by si takovou šílenost nikdo nikdy nedovolil: podmínky byly příliš tvrdé a nebylo třeba zvyšovat i beztak vysoké riziko eliminace z povrchu zemského. Docela se to primitivním lidem povedlo, naše existence je toho důkazem. Na Vedeme.cz dáváme přednost metodické posloupnosti, která se v průběhu desítek tisíc let osvědčila a ne té, která se v posledních sto letech potácí od problému k problému. Proto následuje ono kýžené „Vedení týmů" až po „Vedení jednotlivců".

Jako má vedení jednotlivce svá specifika, má je i vedení týmu, má je také i vedení celé organizace. Například pro vedení týmů nestačí být geniálním v oblasti vedení jednotlivce, a pro vedení organizace je kvalifikace týmového lídra docela nedostatečná. Je to prostě jiný rozměr.

Škola leadershipu Vedeme nabízí kvalifikaci ve všech třech dimenzích vedení.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se