Spuštění sekce služby

Dnes byla na Vedeme.cz spuštěna nová sekce - služby.

Účelem této sekce je nabídnout vám čtenářům, a nejen vám, možnost využít i dalšími způsoby to co znám, umím a dovedu. K oboustrannému prospěchu.

    Služby Vedeme.cz jsou určeny pro ty manažery
  • kterým nestačí, že jsou pouze dobrými manažeři, ale chtějí být manažery vynikajícími,
  • kterým nestačí, že mají funkci manažera, ale chtějí jí dělat výborně,
  • kterým nestačí jakých výsledků se svými lidmi právě teď dosahují a jak jich dosahují, ale chtějí dosahovat výsledků podstatně lepších, trvalejších a dosahovat jich s větší lehkostí i radostí.
Služby Vedeme.cz jsou také určeny pro ty organizace
  • které se nespokojují se svým současným stavem svého podnikání, ale chtějí dosahovat stále lepších a trvalejších výsledků s relativně menším objemem potřebných zdrojů,
  • které působí ve velmi náročných segmentech podnikání, zejména v těch velmi konkurenčních a rychle proměnlivých,
  • které se nespoléhají, že možná někdy přijde nějaký zázrak a jsou přesto pevně rozhodnuty zázraků dosáhnout.

 

Obsah, struktura i forma webové sekce služeb není k dnešnímu dni zdaleka v její finální podobě; slibuji však, že se to rychle bude měnit.

Zůstaňte tedy ve svých návštěvách na tento web věrni a přesvědčíte se o tom na vlastní oči.

Pokud však již dnes máte nějakou potřebu a myslíte si, že bych vám s tím mohl pomoci, nemusíte na to vůbec čekat. Jsem plně připraven teď hned odpovídat na vaše dotazy a přijímat vaše požadavky mailem, telefonicky i při osobním jednání .

Základní atributy nabízených služeb

Co: konkrétní a účinná pomoc při překonávání problémů a výzev, při provádění smysluplných a udržitelných změn v organizacích.

Komu: specializace na problematiku dosahování výsledků budováním a rozvoje týmů a leadershipu v technologickém segmentu, zejména v IT.

Jak: cílené a praktické koučování jednotlivců přímo při pracovním procesu, v případě vhodnosti a potřeby doplněné o společné semináře a workshopy.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se