Poslíčci velikých změn

Na Vedeme.cz se dnešním dnem začínají projevovat drobné změny, které jsou předzvěstí změn velkých. Již jsme je avizovali v e-mailovém čtvrtletníku Vedeme.cz. To, že je dnes Apríla, je pouhou shodou náhod.

O jaké změny jde?

Došlo k rozdělení vedeme.cz na dvě části. Od hlavní leadership části www.vedeme.cz se oddělil technologický zbytek jumi.vedeme.cz.

Důvod je jasný: obě části se během uplynulých dvou let tak rozrostly a čtenářsky tak specializovaly, že je vhodné je mít zvlášť.

Toto oddělení s sebou nese víceméně kosmetické změny i v hlavní části, které budou po dobu několika následujících dnů následovat.

Pak, a to během dvou tří měsíců, dojde k výrazným změnám i hlavní www.vedeme.cz. Práce, které na tomto projektu běží od podzimu 2007, jsou již tak z 80% hotovy. Bude se měnit nejen technologie, ale i struktura webu, rozsah, typografie, dojde též k některým úpravám, hlavně ke zpřesnění, i vlastního obsahu.

Uvidíte sami.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se