Významné novinky na stránkách Vedeme.cz

V tomto týdnu proběhnou na našem webu dlouho připravované významné změny. Změní se zejména vzhled našich stránek, systém navigace mezi nimi a částečně i jejich funkčnost a obsah. Výsledkem změn bude zlepšení orientace na stránkách, zlepšení jejich čitelnosti i zvýšení rychlosti načítání stránek.

Změny, který je několik desítek, neproběhnou v jednom dramatickém okamžiku. Tento týden se vám tedy může stát, že se určitý prvek změní i během vaší návštěvy. Za tyto případné průvodní nepříjemnosti se Vám předem omlouváme.

Změněného vzhledu si všimnete na první pohled. Není to jenom nová barevnost, nebo další grafické prvky, ale také nově i pevná šířka stránek. Přestože tříprocentní část našich uživatelů, která používá rozlišení monitorů 800x600, bude při čtení našich nových stránek poněkud omezena, ostatní návštěvníci budou benefitovat z přehlednějšího uspořádání obsahu a navigace. Nové stránky se také podařilo udělat jednotné pro drtivou většinu prohlížečů, které naši uživatelé používají: pro Internet Explorer 6.x, Firefox 2.x, Operu 9.x a Netscape 8.x.

Od stávajícího dvouúrovňového systému navigace přecházíme na tříurovňový: pro rychlejší přístup k webovým nástrojům nově přidáváme menu nástroje.

Další změna se týká odbourání málo využívaného diskusního fóra a sekce pro relaxaci. Čas, který jsme jim věnovali, budeme raději věnovat zkvalitňování a rozšiřování obsahu, který uživatelé opravdu využívají.

Po provedení těchto zásadních změn a po jejich „usazení” doplníme v průběhu několika dalších týdnů naše stránky ještě o nějaké menší milé drobnosti.

Doufáme, že Vám všechny tyto změny přinesou to, proč je děláme: větší spokojenost s našimi stránkami.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se