Vedeme.cz už docela vede

Včera nastala radostná událost, na kterou jsem se těšil jedenáct měsíců od založení tohoto webu o vedení lidí: ve třech největších internetových vyhledávacích službách světa, Google, Yahoo a MSN.search se na vyhledávané spojení „vedení lidí” umístilo Vedeme.cz na prvním, prvním a druhém místě. Celkem se o toto umístění uchází zhruba dva milióny stránek.

Na slůvko „vedení ” je konkurence ještě větší, jsou tam politici, státní správa, účetní firmy i fotbalisti. Přesto se však v konkurenci jedenáctimiliónů stránek neztrácíme - alespoň tedy na Googlu, kde jsme byli včera sedmí.

Vím, že být ve virtuálním světě nahoře či dole neznamená ve skutečnosti nic. Vím, že na předních pozicích se situace mění den ze dne. Přestože to vím, stejně mě to potěšilo.

Doufám, že to těší i vás. A pokud jste konkurence, nic si z toho nedělejte: určitě jste v mnoha jiných věcech lepší zase vy!Laughing 

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se