Oznámení

Veškerá oznámení, která se týkají Vedeme.cz: webových stránek a poskytovaných služeb.

Vypnutí funkce komentování článků

Ač je tento web na internetu stále oblíbený, mezi jeho hojnými čtenáři se posledních několik let nenašel nikdo, kdy by k publikovaným článkům přispěl nějakým relevantním komentářem. V podstatě se o příspěvky snaží jenom spammeři.

Technická a obsahová změna Vedeme.cz

Jenom smrt je stále stejná.

Dnes, kromě změny webhostingových technologií, na kterých běží stránky Vedeme.cz, došlo i ke změně obsahu. Byly odstraněny dvě sekce: nabízené služby a soubory ke stažení. V současné době totiž postrádám kapacitu na jejich udržování. Možná, že se někdy v budoucnu k těmto tématům vrátím.

Číst dál...

10 let s Vedeme.cz

Milí příznivci, vážení kritici, Vaše magnificence!

Je tomu právě 10 let, co koncem léta 2005 vznikl projekt Vedeme.cz. O vánocích téhož roku zde byly zveřejněny první články. Od těch dob jich bylo publikováno hodně přes pět set a v průběhu let byly tyto shlédnuty více, než dvoumilionkrát.

Něco se určitě podařilo, něco naopak ne. Objektivní hodnocení dělat nebudu, subjektivní ať si udělá každý z nás. Co mě se týče, tak já si to docela užil.

Informuji Vás, že jako majitel, vydavatel, editor, moderátor a autor s projektem Vedeme.cz k únoru 2016 končím. Pokud se ovšem do té doby nenajde investor. Jsem otevřen i zájemcům, kteří by chtěli tento projekt převzít.

Samozřejmě, že do té doby budu psát, publikovat a reagovat na vaše podněty a výzvy jakoby se nic nedělo.

Užil jsem si to. Doufám, že i Vy.

Se srdečným pozdravem

Martin Hájek, v Praze 21.8.2015

Letní novinky

V posledním týdnu jsem udělal několik desítek technických změn na webu Vedeme.cz. Mnohé z nich nejsou vidět, některé však ano:

  • Lepší systém přihlašování a odhlašování je nově charakteristický svým vyskakovacím oknem. Stačí si kliknout na odkaz "Přihlásit se" vpravo nahoře pod vyhledávacím polem...
  • Lepší bezpečnost komentářů je poznamenána výměnou captcha za Google Recaptcha. Stačí se podívat na pole komentářů. Nové Recaptcha není opisováním, což internetoví roboti již docela dobře zvládají, ale kontextuálním výběrem, který zatím nezvládají.
  • Lepší informovanost uživatelů se týká direktivy EU, která provozovatelům webů v podstatě nařizuje informovat návštěvníky webu o cookies, které web používá. To jste již ale viděli sami.

Show tedy pokračuje.

Zdraví Vás

Administrátor Vedeme.cz

Obnovení komentářů pro neregistrované uživatele

Zhruba před půl rokem začali spameři využívat možnosti volného komentování příspěvků na tomto webu pro virální marketing. Proto jsem pozastavil možnost komentářů pro neregistrované a nepřihlášené uživatele. Věřím, že i pro vás je nezaneřáděný web důležitější, než web zcela otevřený.

Nyní tuto původní otevřenost obnovuji ve víře, že spameři mezitím ztratili zájem o publikování svých kydů na Vedeme.cz

Vám, běžným uživatelům Vedeme.cz, se za tyto minulé nepříjemnosti velmi omlouvám.

Administrátor Vedeme.cz

Podkategorie

Oznámení, která se týkají provozu stránek Vedeme.cz.
Zde naleznete, jak název napovídá, marketingová a obchodní oznámení.
Všechna ostatní oznámení.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se