Registrace uživatelů

Registrovat se, nebo ne?

Ačkoliv většina obsahu webu a jeho funkcionalit je přístupná všem, není to pravidlem.

Být registrovaným uživatelem přináší určité výhody. Jsou to například:

  • Pohodlné a rozšířené možnosti komentářů.
  • Možnost hodnotit a komentovat soubory ke stažení, přidávat vlastní soubory,
  • a další drobnosti.

Někteří uživatelé vnímají, že registrace má nevýhodu v tom, že Vám tu a tam můžeme poslat nějaký e-mail obsahující, podle nás, obzvláště významnou novinku. Je to pravda a v posledních třech letech se to stalo jednou. Tím došlo k tomu, že dva uživatelé z toho málem dostali psotník. Pokud nevěříte, že tohle psychicky zvládnete, tak raději registraci ani nezkoušejte.

Jak na registraci?

Prostě vyplňte registrační formulář (s uvedením své vlastní platné a funkční e-mailové adresy). Po odeslání vyplněného formuláře si zkontrolujte svoji e-mailovou schránku. Měl by se tam objevit mail od Vedeme.cz s pokyny, jak postupovat dále.

Jak se přihlásit ke svému účtu?

Při své další návštěvě tohoto webu již nemusíte předchozí martýrium podstupovat. Pouze se ke svému účtu přihlásíte pod svým uživatelským jménem a heslem.

Jak měnit své údaje?

Po přihlášení se ke svému účtu můžete měnit (některé) své údaje. Přístup k provedení  je po přihlášení viditelný pod menu Pro uživatele.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se