Co Vedeme.cz nabízí?

Nabízí a v případě zájmu poskytuje

  • volně dostupné zdroje,
  • placené služby,
  • znalosti, zkušenosti a srdce na dlani.

A to je, pro lepší leadership od Vedeme.cz,
asi tak všechno.

Volně dostupné zdroje

Zdrojů určenými pro lepší vedení (sebe, druhého člověka, celých týmů a organizací) naleznete na stránkách Vedeme.cz docela dost. Zcela zdarma a bez nutnosti registrace.

Některé z nich jsou o vedení, jiné, přestože o vedení přímo nejsou, jsou také důležité. To proto, že pro "jenom" dobré vedení sebe sama toho člověk potřebuje znát a umět docela dost z mnoha oblastí. O vedení druhých (jednotlivců, týmů, organizací) již ani vůbec nemluvě.

Placené služby

Asi je  jasné, o co jde: o celou plejádu různých placených služeb určených pro lepší vedení.

Ani zdaleka nekopírují volně dostupné zdroje, spíše je doplňují, rozšiřují, podstatně prohlubují a integrují.

Je jisté, že bez těchto služeb přežijete, na rozdíl od třeba vody a mobilu, docela dobře. S nimi dosáhnete nových nebo lepších výsledků, nebo jich dosáhnete rychleji, snadněji a, omlouvám se za to klišé, radostněji.

Znalosti, zkušenosti a srdce na dlani

Znalosti mám (Martin Hájek, majitel a provozovatel Vedeme.cz), nevím však, jak Vám je mám tady nějak prokázat. Navc nejsou statické - denně sosám nové.

Zkušenosti mám také a s jejich prokázáním je to o hodně snazší. S vedením lidí, týmů a organizací mám prokazatelné zkušenosti od roku 1983. Od té doby jsem prakticky neustále působil na pozicích spojených s vedením lidí v zájmových, dobrovolných, společenských, neziskových, příspěvkových i ziskových organizacích. Pro detaily odkazuji na životopis.

A srdce na dlani? Srdce na dlani je metafora, která označuje otevřenost lidem, novým známostem, novým partnerům. To si musíte vyzkoušet sami, sám si to neudělám.

Za účelem lepšího uživatelského komfortu, analýz návštěvnosti a čtenosti článků používá Vedeme.cz soubory cookies, které se uloží do vašeho zařízení.

Ještě nemáte účet uživatele? Vytvořit účet

Přihlásit se